Камін пересувний типу "тандир"

Камін пересувний типу «тандир» виготовлений із жаростійкої цегли (шамотки) на спеціальній клеєвій основі, оздоблений металевим каркасом, що виключає його пошкодження при пересуванні по території присадибної ділянки, подвір’я, тощо.

Для зручності переміщення каміну, у зв’язку із його значною вагою, він може бути встановлений на дерев’яній коліщадці з двома поворотними роликами, що забезпечує свободу пересування конструкції в любому напрямку однією людиною без докладання особливих зусиль.

Якщо камін розміщується на похилій площині, необхідно подбати про блокування коліщат для уникнення його самовільного скочування.

При експлуатації каміну допускаються невеликі тріщини в з’єднувальних швах, що не впливає на ефективність його використання.

 

Габаритні розміри:

  • висота без рухомої конструкції (коліщатки) - 67 см.
  • висота з рухомою конструкцією – 82 см.
  • ширина по діаметру - 53 см.
  • діаметр верхнього отвору - 28 см.
  • Вага: 90 кг.

 

Можливі зміни розмірів згідно замовлення

 

В комплекті постачаються:

  • решітка для піддувного отвору;
  • кочерга
  • шомпори - 6 шт;

Відпускна ціна - 3 200 грн.

Можлива доставка по Львівській області.

Камін може бути доукомплектований за окрему плату решіткою барбекю, коліщаткою.

 

 

Спосіб використання.

У відкриту топку завантажити дрова твердої породи, які розпалити спеціальним підпалювачем або в любий інший спосіб. Отвір для піддувала необхідно закрити решіткою, що додається в комплекті. Після того як дрова в топці наполовину перегорять так щоб полум’я злегка виглядало з неї, камін зверху прикрити кришкою з відкритим отвором.

Якщо дрова повністю згорять до утворення вугілля (приблизно через 30 хв.) через отвір у кришці завантажити попередньо приготовлений шашлик на шомпорах, прикривши отвір в кришці і піддувало. Для запобігання зсуву м’яса з шампурів в нижній його частині через наявний отвір протягнути і скрутити згорток фольги. Час приготування шашлику в залежності від якості підібраних дров складає 10-30 хв.

При використанні решітки- барбекю в каміні можна готовити любі м’ясні і овочеві страви, запікати птицю, кроля, рибу, картоплю.

На етапі згорання дров в каміні, скориставшись спеціальною підставкою, можна приготовити любі блюда на сковороді або зварити уху, шурпу тощо у казані.

Переваги даного каміну – його компактність і універсальність, швидкість приготування їжі при незначних затратах дров, більш вишуканий та соковитий смак отриманих м’ясних і інших виробів, значна їх безпечність для травлення особливо для людей із захворюваннями органів, які за це відповідають (печітки, підшлункової залози, шлунку), незначні розміри, можливість пересування по місцевості без особливих зусиль.

Рецепти приготування їжі на tandyr.net